•  2% z dane

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj náš neinvestičný fond Včielka.

Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí.

Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2 %!

Finančné prostriedky budú použité na účely:

-skvalitnenia výchovno-vzdelávacieho procesu na škole

-skvalitnenie vybavenia školy

Zamestnanci požiadajte mzdárku v práci o tlačivá, ktoré stačí podpísané doniesť do školy, živnostníci a firmy môžete darovať 2% priamo cez DP.

• Každý rok sa v našej škole koná školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Svoje nadanie a recitačné schopnosti tento rok 12. marca 2024 predviedlo niekoľko súťažiacich. Recitátori súťažili v prednese poézie . Žiaci príjemne prekvapili výberom textov, umeleckým podaním, vtipnými pointami či prácou s publikom. Úspešní účastníci školského kola : Slávko Maxa, Bhumi Múková, Veronika Sedláková, Katka Oravcová boli odmenení diplomami a krásnymi knižkami. Blahoželáme.

• Fašiangy sú obdobím zábavy a maškarných karnevalov.V jedno fašiangové popoludnie sa v ŠKD žiaci našej školy premenili na rôzne rozprávkové bytosti. Trieda sa zrazu rozjasnila farebnými stuhami, balónmi, rôznými maskami,ožila detskou vravou a veselou hudbou. Po prehliadke masiek si deti zatancovali, zasúťažili a pomaškrtili na rôznych dobrotách.Najkrajšie masky boli odmenené peknými cenami a diplomami.Z ceny útechy sa tešili ostatné masky. Karneval sa deťom veľmi páčil a už teraz sa tešia na ten ďalší v budúcom školskom roku.

Štvrtok 28. 3. 2024